Czym są właściwie Binaural Beats?

Najkrócej mówiąc binaural beats (dudnienia synchroniczne) to rodzaj muzyki o niskiej częstotliwości, który wykorzystując sposób działania słuchu ma wprowadzać słuchacza w różne stany świadomości. Jest to możliwe dzięki temu, że natura wyposażyła nas w mechanizm percepcji dźwięku oparty na uszach rozlokowanych po dwóch stronach głowy. Każde ucho rejestruje tak naprawdę różne dźwięki, które za sprawą narządów słuchu są przekształcane i łączone w jeden, przekazywany dalej do mózgu.

Energiczna Wiecznosc Subliminal polski używa Binaural Beats i tonów izochronicznych. Obydwie technologie zostały naukowo udowodnione, że są bardzo skuteczne w radzeniu sobie z lękami, depresjami, wzmacnianiem układu odpornościowego, otwieraniem centrów czakr, problemami ze snem, pokonywaniem uzależnień i wieloma innymi.

Subliminal to najszybszy sposób na potężne przeprogramowanie podświadomości i afirmację życia, o którym zawsze marzyłeś. Jeśli nadal masz wątpliwości co do technik podprogowych, to jest to oczywiście zrozumiałe. Chciałbym Cię prosić, abyś najpierw sam na sobie wypróbował siłę tych plików audio. Możesz na tym tylko skorzystać!
Na przykład częstotliwość ALPHA, poprawia uwagę i koncentrację, co ma pozytywny wpływ na skuteczność Subliminali.
Close Menu
×

Koszyk