15 października

Czym jest psychosomatyka?

0  comments

Czym jest psychosomatyka

Czym jest psychosomatyka?

Psychosomatyka jest koncepcją opisującą zdrowie człowieka jako połączenie zdrowego ciała i umysłu. Opisuje, jak ciało i umysł współpracują ze sobą i jakie zachodzą między nimi interakcje. 

Wiele problemów psychicznych i emocjonalnych ma swoje odzwierciedlenie na poziomie fizycznym. Niektórzy eksperci idą nawet o krok dalej i uważają, że każdą jednostkę chorobową można przypisać do konkretnego problemu psychicznego. Wiele chorób fizycznych nie ma medycznego wyjaśnienia, co więcej – trudno jest znaleźć ich przyczynę. 

Wiele problemów umysłowych umiejscawia się w poszczególnych narządach ciała, mając wpływ na ich niewłaściwą pracę, a co za tym idzie – na powstawanie choroby.

Dobrym przykładem może być zespół jelita drażliwego czy częste, powracające bóle brzucha. Ich przyczyną bardzo często są stłumione emocje lub długotrwałe życie w silnym stresie.

Czym jest psychosomatyka?

Podsumowując: nasze podświadome-problemy mogą powodować realne, fizyczne choroby i dolegliwości.

Jeśli masz fizyczne-dolegliwości, których źródła nie jesteś w stanie namierzyć, zdecydowanie powinieneś uwzględnić ich psychosomatyczne-pochodzenie.

Skutecznym i sprawdzonym środkiem zaradczym na dolegliwości psychosomatyczne jest nasz Pakiet Zdrowie, który został tak przygotowany, by leczyć choroby fizyczne i przyczyniać się do ustąpienia dolegliwości.

Nasz produkt dla Twojego uzdrowienia: TUTAJ


Tags

Czym jest psychosomatyka?


Możesz też polubić

Czy subliminals naprawdę działają?

Czy subliminals naprawdę działają?

Potęga podświadomości2

Potęga podświadomości2

Otrzymaj 3 subliminale gratis!

Wybierz swoją walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro