15 października

Czym są wizualizacje

0  comments

Czym są wizualizacje

Czym są wizualizacje

Dzięki subliminalom staramy się kształtować podświadomość poprzez odpowiednio skonstruowane sugestie. Te sugestie mają charakter słuchowy i opisują obraz, który na powstać w podświadomości. Im częściej te sugestie są powtarzane, tym obraz staje się coraz bardziej dokładny i realny. 

Kształtowanie podświadomości jest o wiele szybsze niż tworzenie obrazów na poziomie świadomych myśli. Dodatkowym wzmocnieniem może być wizualizacja, czyli budowanie w myślach obrazu, jaki chcemy osiągnąć.

Co oznacza „wizualizacja“?

Obrazy w Twojej głowie mają wpływ na kształtowanie Twojej rzeczywistości. Najważniejsze jest, aby przy tworzeniu tych obrazów nie odcinać się od myśli i emocji, gdyż one mają bezpośredni wpływ na uzyskanie efektu końcowego. 

Poziom szczegółowości tych myśli i obrazów ma znaczenie drugorzędne.Wizualizacje działają (podobnie jak w subliminal) na takiej zasadzie, że nasz mózg nie jest w stanie stwierdzić czy wizualizowane obrazy rzeczywiście miały miejsce w rzeczywistości, czy niekoniecznie. 

Liczą się one jako doświadczenia referencyjne.Jeśli więc codziennie będziemy wizualizować sobie, że mamy na koncie milion złotych, to nasza podświadomość po pewnym czasie zacznie myśleć, że naprawdę te pieniądze mamy i próbuje wszystkiego, aby zsynchronizować naszą rzeczywistość z tym, co jest w naszych myślach.

Ważne dla Ciebie:

Do tworzenia wizualizacji używaj wszystkich zmysłów: zapach, smak, słyszenie, widzenie i odczuwanie sytuacji docelowej.- Im bardziej realistyczna jest wizualizacja, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie skuteczna.- Poczuj się tak, jakbyś już osiągnął to wszystko, o czym w głębi duszy marzysz. 

Bardzo skuteczną metodą szybkiego osiągnięcia sukcesu jest połączenie działania subliminali i procesu wizualizacji. Gwarantuje to, że wizualizacje będą w silny sposób wiązały nasze emocje z celem, jaki chcemy osiągnąć. Natomiast ciągłe powtarzanie będzie utrzymywać ten obraz w naszych myślach i podświadomości.

Chcesz zwiększyć efekt działania wizualizacji? To możliwe!

Jeśli chcesz, aby obrazy tworzone w podświadomości były bardziej efektywne, możesz skorzystać z Pakietu Duchowość. Ten sprawdzony i skuteczny subliminal sprawi, że Twoja świadomość będzie rozwijać się w kierunku poprawy działania wizualizacji.


Tags

wizualizacje


Możesz też polubić

Czy subliminals naprawdę działają?

Czy subliminals naprawdę działają?

Potęga podświadomości2

Potęga podświadomości2

Otrzymaj 3 subliminale gratis!

Wybierz swoją walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro