15 października

Dlaczego Subliminal jest tak skuteczny?

0  comments

Poza głosem, który optymalnie prowadzi Cię, korzystamy z profesjonalnie dobranej muzyki relaksacyjnej, która jest również zdeponowana ze skutecznymi częstotliwościami. Są one pokrótce przedstawione tutaj:

Binaural Beats

W przeciwieństwie do innych dźwięków, Binaural Beats nie są tworzone w uchu, ale w mózgu. W każdym przypadku na lewym i prawym uchu odtwarzane są różne częstotliwości, które pokrywają się w mózgu. 5 różnych badań wykazało, że Binaural Beats mają bezpośredni wpływ na nasze fale mózgowe. Więc pomagamy ci dostosować stan świadomości, który jest ważny dla doświadczeń z Subliminal.

Kolorowy szum

To nie przypadek, że szum morza, deszczowej pogody lub rozpryskującej się wody może pomóc ci lepiej się zrelaksować i łatwiej zasnąć. Te dźwięki natury wytwarzają specyficzny dźwięk w postaci kolorowego hałasu. Już w łonie otaczał nas biały szum. Ten szum działa na poziomie nieświadomości i prowadzi nas do głębokiego stanu relaksu.


Tags

Dlaczego Subliminal jest tak skuteczny?, subliminal


Możesz też polubić

Czym są wizualizacje

Tak działają Subliminale

Otrzymaj 3 subliminale gratis!

__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"cf6ff":{"name":"Main Color","parent":-1},"73c8d":{"name":"Dark Accent","parent":"cf6ff"}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default","value":{"colors":{"cf6ff":{"val":"var(--tcb-skin-color-0)"},"73c8d":{"val":"","hsl_parent_dependency":{"h":314,"l":0.81,"s":1.28}}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__
POBIERZ
>

Otrzymaj 10% zniżki na pierwsze zakupy

KOD RABATOWY:

10% RABATT

SUBLIMINAL