otrzymaj 10% zniżki na pierwsze zakupy - Kod rabatowy - subliminal

0.00zł
Cart

Brak produktów w koszyku.

Energiczna Wieczność

Subliminal polski

Energiczna Wieczność – jest pierwszym polskim producentem i dostawcą Subliminali!

Czym jest subliminal?


Subliminalne Pakiety firmy Energiczna Wieczność to innowacyjne programy audio, które przeprogramowują twoją podświadomość szybko i skutecznie. Stare szkodliwe wierzenia, uczucia i doświadczenia zostaną rozwiązywane szybko i łatwo.

Każdy z nas stawia sobie cele w różnych dziedzinach swojego życia. Każdy Pakiet obejmuje pewien obszar, na przykład zdrowie lub bogactwo. Poprzez specjalnie zaadaptowane sugestie cały aspekt życia jest kontynuowany, a destrukcyjne wierzenia (uniemożliwiające postęp) są eliminowane. Wystarczy wypróbować i znaleźć odpowiedni pakiet.

Subliminale tworzone są na częstotliwościach dźwiękowych z podprogowymi sugestiami, które można wykorzystać do usunięcia negatywnych wzorców i przekonań oraz do przekazania pozytywnych myśli i odczuć, które następnie bezpośrednie wpływają na zmianę naszego myślenia. Na poziomie podświadomości można zmienić myślenie i postrzeganie siebie, co następnie przekłada się na zmiany na poziomie świadomym.

W Stanach Zjednoczonych oraz w Niemczech jest to bardzo popularny sposób wspomagania zmian w życiu. Oczywiście zmian na lepsze!. Mają jednak rewelacyjne działanie wspomagające, które ujawnia się od razu od pierwszej sesji z tą unikalną, niezwykłą muzyką.

Słuchane regularnie Subliminale wspomagają proces wprowadzania zmiany w życiu. Można ich słuchać zasypiając, prowadząc samochód, pracując czy też uprawiając ćwiczenia. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich indywidualnych upodobań. Dzięki temu w trakcie codziennych czynności możesz wpływać na swoją podświadomość, aby stała się ona źródłem zmiany w życiu, motywacji, chęci do działania czy poprawy relacji z ludźmi.

Kiedy Subliminal zaczyna działać?


Jeśli po 15 minutach klaśniesz samodzielnie w dłonie. Wtedy efekt już dawno się rozpoczął :)

Jak często słuchać Subliminali?


Częstotliwość sesji z Subliminalem zależy wyłącznie od Ciebie i Twoich potrzeb. Aby zaobserwować korzystne działanie, wystarczy już 3x dziennie po 10 minut codziennego słuchania. Gdy zobaczysz pierwsze efekty, na pewno z przyjemnością będziesz słuchać dłużej i częściej. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o długość słuchania – Subliminali po prostu nie da się przedawkować.

Jak otrzymać wybrany Subliminal?


Wszystkie produkty firmy Energiczna Wieczność są dostarczane w formie elektronicznej. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz wyłączny dostęp do wybranych przez siebie produktów. W tym samym czasie możesz zacząć słuchać Subliminali i rozpocząć swoją przygodę z życiową zmianą – odkryjesz w sobie potencjał, możliwości oraz potęgę i siłę tkwiące w podświadomości.

Jak głośno słuchać subliminali?


Poziom głośności dopasuj tak, by przyjemnie i komfortowo się Tobie słuchało. Najlepiej, jeśli będziesz słuchać Subliminalu na słuchawkach – dwuuszne dźwięki Binaural dają wtedy optymalny efekt. Wymawianych na nagraniach afirmacji nie musisz świadomie powtarzać, wystarczy, że Twój umysł i podświadomość będą je rejestrowały. To właśnie w głębokich pokładach podświadomości rozpoczyna się proces zmiany.

Gdzie można uzyskać więcej informacji?


Z każdym zamówionym Subliminalem otrzymasz poradnik w formie e-booka, z którym warto zapoznać się jeszcze przed rozpoczęciem słuchania. Poradnik dokładnie wyjaśnia, jak działa proces subliminacji, znajdziesz w nim również konkretne wskazówki, dzięki którym szybko zauważysz pierwsze efekty.

Możesz również zarejestrować się na nasze szkolenia mailowe, dzięki czemu regularnie będziesz otrzymywać newslettery z nowościami i ciekawymi poradami. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze służymy kompleksowym wsparciem i skuteczną poradą. Zapraszamy do kontaktu!

Czy muszę mieć pełen stan świadomości?


Nie ma takiej potrzeby. Podczas słuchania dowolnego Subliminalu nie musisz skupiać się na dźwiękach, które słyszysz. Najważniejsze informacje i motywacje docierają do Twojego umysłu i podświadomości poprzez przekaz podprogowy. O wiele ważniejszy od tego, co słyszysz, jest przekaz, którego Twój zmysł słuchu nie rejestruje, a który dociera bezpośrednio do źródła, w którym zachodzą zmiany. Podczas słuchania Subliminalu możesz wykonywać dowolne czynności, pracować, czytać książki, jechać samochodem – efekt zawsze będzie taki sam.

Jakie są ograniczenia Subliminali?


Nie ma żadnych. Limitem są Twoje indywidualne potrzeby oraz to, co chcesz osiągnąć dzięki słuchaniu Subliminali. Poprzez słuchanie możesz szybko i efektywnie wpłynąć na dowolną sferę swojego życia, szczególnie tę, z którą masz największe problemy. Dzięki zmianom w podświadomości i pozytywnym autosugestiom możesz pozytywnie wpłynąć na swoje finanse, wygląd, miłość, radość i szczęście. Możesz osiągnąć wszystko, a drogę do sukcesu zaczniesz od zmiany swojego myślenia.

Czy mogę korzystać z kilku różnych ALBUMÓW równolegle?


Najlepszym rozwiązaniem jest regularne i systematyczne słuchanie jednego albumu przez 30 dni. O wiele lepszą opcją jest słuchanie 2-3 razy dziennie jednego albumu niż słuchać 2-3 różnych albumów jednego dnia. Im częściej, tym lepiej.

Kiedy odczuję pierwsze efekty?


Większość osób odczuwa pierwsze pozytywne efekty po około 7-10 dniach regularnego słuchania. Pełny efekt większość słuchających zauważa po 21 dniach, a najpóźniej w ciągu 3 miesięcy.

Zacznij teraz swoją transformację

W naszym sklepie znajdziesz odpowiedni Subliminal dla swojej sytuacji życiowej

Tutaj przejdziesz do Sklepu

ZAPISZ  SIĘ NA

NEWSLETTER

Zdobądź 25% Rabatu na pierwsze  zamówienie i otrzymaj 3 subliminale gratis!

Wybierz swoją walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro