14 października

Jak działają subliminale

0  comments

Jak działają subliminale?

W zasadzie istnieją podprognozy dla wszystkich docelowych obszarów życia. Jak to właściwie działa i jak szybko możesz spodziewać się sukcesu? W tym artykule przyjrzymy się działaniu subliminałów

Niesamowite działanie subliminal. 

Subliminal to programy dźwiękowe, które wpływają na podświadomość i nadpisują nasze wewnętrzne struktury. Nasze uprzednio istniejące przekonania są stałymi zasadami dotyczącymi tego, jak możemy i jak powinniśmy się zachowywać.

Jak działają subliminale

Te wzorce są w większości oparte na dekadach doświadczeń i są trudne lub niemożliwe do zmiany. Do tej pory próbowano świadomie rozpoznawać te wzorce przekonań, świadomie je analizować, a następnie świadomie je rozpuszczać.

Proces ten, zwłaszcza w kontekście terapii, często trwał od miesięcy do lat, zanim nastąpiły nawet zauważalne zmiany.
Można to wyjaśnić w prosty sposób: Nasza podświadomość ma tylko jedno zadanie. Mianowicie po to, by utrzymać nas przy życiu.

Nasze doświadczenia z przeszłości są najbardziej wiarygodnym źródłem zapewniającym przetrwanie i pozwalającym wyprowadzić z nich reguły, które zapewnią nam bezpieczeństwo w przyszłości.
Radość i szczęście są tylko drugorzędnymi celami po zapewnieniu sobie przetrwania.

Subliminal omijają świadome sprawdzanie tych wzorców i automatyzują ten proces.

Subliminal mają bezpośredni dostęp do magazynów informacyjnych naszej podświadomości i przeprogramowują te treści poprzez ciągłe powtarzanie nowych informacji.

Kiedy efekt działania subliminałów staje się widoczny?

W międzyczasie proces ten został niemalże udowodniony w wielu badaniach empirycznych i eksperymentach i jest ewidentnie skuteczny w przypadku dużej liczby osób. Niemniej jednak osiągnięcie sukcesu zajmuje czasem dużo czasu - co jest tego powodem?

Sukces podprogowych sygnałów określa się na podstawie tego, ile negatywnych ładunków wstępnych występuje w danym aspekcie docelowym. Jeśli problemy są niewielkie i istnieją od niedawna, skuteczność podprogowych sygnałów dźwiękowych może być bardzo szybko zauważalna.

Jeśli jednak chce się rozwiązać problemy istniejące od dziesięcioleci, trzeba najpierw rozpuścić dużą liczbę blokad.

Ogólnie rzecz biorąc, efekt działania podprogowego trwa od 21 dni do 3 miesięcy. Zmiany fizyczne trwają dłużej, podczas gdy emocjonalne czy psychiczne działają szybciej.

Kiedy efekt działania subliminałów staje się widoczny?

Tags

Jak działają subliminale?, subliminale jak to dziala


Możesz też polubić

Czy subliminals naprawdę działają?

Czy subliminals naprawdę działają?

Potęga podświadomości2

Potęga podświadomości2

Otrzymaj 3 subliminale gratis!

Wybierz swoją walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro