14 października

Jak wzmocnić efekt Subliminal?

0  comments

efekt Subliminal

Człowiek jest tak skonstruowany, że cokolwiek robi „racjonalnie”, zawsze to rozważa. U większości ludzi wygląda to tak, że negatywne aspekty są bardziej wyważone, szczególnie dlatego, że jesteśmy do tego bardziej przyzwyczajeni. 

Przypuszczalnie czas zainwestowany w słuchanie wydaje się ważniejszy niż ostateczny cel, jakim jest uczynienie dużego kroku naprzód. 

Destrukcyjna wątpliwość zamienia efektywną możliwość w nieefektywną stratę czasu. Po udanym zbudowaniu licznych podświadomych blokad większość ludzi jest szczęśliwa i mówi: „No i widzisz? Od początku mówiłem, że to nie działa”. Zachowaj więc pozytywne nastawienie.Już podczas pierwszego słuchania zachodzą subtelne procesy, które przybliżają Cię do twojego celu! Zanim pojawią się widoczne wyniki, należy ułożyć określone fundamenty.

2. Pozostań cierpliwy

Jedna osoba, tysiące problemów, ograniczony czas. To jest punkt wyjścia, w którym wszyscy się znajdujemy. Jeśli w końcu znalazłeś rozwiązanie swoich problemów w subliminalach, możesz spodziewać się sukcesu za kilka godzin. Toczasem bywa możliwe, ale zwykle zajmuje kilka dni lub tygodni. 

Chciałbym przypomnieć wątpiącym, że otrzymują tutaj narzędzie mające moc rozwiązywania problemów, które inaczej nie mogłyby być rozwiązane. 

Na przykład: jak to możliwe, żeby zmienić fizyczne właściwości ciała bez operacji? 

Wiele milionów ludzi nie zna tego rozwiązania i nadaremnie, przez długi czas próbuje zmienić życie i wyeliminować problemy w zwykły sposób. 
Ciesz się, że znasz tę możliwość i wiesz, jak z niej skorzystać! Sukces po prostu wymaga czasu. 
Czymże są 3 miesiące cierpliwego oczekiwania w porównaniu do całego życia bez rozwiązania?

3. Zaufaj sobie

Twoje oczekiwania determinują czas osiągnięcia sukcesu. Wielu demotywuje początkowy zastój. Tacy ludzie sądzą, że nic się nie wydarzy i tracą wiarę. 

Tymczasem sztuka korzystania z subliminali polega na zaufaniu procesowi mimo braku przesłanek świadczących o tym, że one działają. Ufać trzeba bezwarunkowo. 
Brzmi to paradoksalnie i teoretycznie tak jest. Bez zaufania i siły woli osiągnięcie sukcesu potrwa znacznie dłużej. 

Kiedy się rodzimy, istnieje już elementarne zaufanie między dzieckiem a matką. Ta sama relacja musi istnieć między subliminalem a Tobą. Podprogowe sugestie wchodzą w kontakt z Twoją podświadomością. Pozwala to przekuwać sugestie w rzeczywistość dzięki świadomej sile woli.Zaufaj sobie i swojej podświadomości. Subliminale są tylko sygnałem, wyznacznikiem kierunku, abyś zmierzał tam, gdzie chcesz iść. 

Ta Moc jest głęboko w Tobie.

4. Odpuść

Dla subliminali ważne jest zachowanie pewnego dystansu. 
Na przykład, kiedy staram się wprowadzać zmiany w moim ciele, nie mogę patrzeć na siebie w lustrze 5 razy dziennie, obserwować poszczególnych partii ciała i oczekiwać, że coś się zmieni. 

Dlaczego? 
Bo jeśli się nie zmienia, zastępuję sugestie dawnymi przekonaniami. Twoja podświadomość nie rozróżnia wizualizacji, które powstają w wyniku sugestii, od rzeczywistości. 
Jeśli już odnotowała sukcesy i próbuje je wprowadzić w życie, lecz Ty stoisz przed lustrem, mówiąc, że znowu nic się nie zmieniło, nadpisujesz te sukcesy stanem poprzednim.


Tags

fekt Subliminal, Jak wzmocnić efekt Subliminal


Możesz też polubić

Czy subliminals naprawdę działają?

Czy subliminals naprawdę działają?

Potęga podświadomości2

Potęga podświadomości2

Otrzymaj 3 subliminale gratis!

Wybierz swoją walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro