14 października

Joseph Murphy – Potęga podświadomości

0  comments


Joseph Murphy - Potęga podświadomości

Joseph Murphy

Kto umie czytać, posiadł klucz do wielkich czynów, do nieprzeczuwanych możliwości, do upajająco pięknego, udanego i sensownego życia. Aldous HuxleyW przeciwieństwie do innych wspaniałych nauczycieli i pisarzy, Joseph Murphy był niezwykle powściągliwy dzięki biograficznym informacjom na jego temat.
Jego wdowa, Jean L. Murphy, czuje się związana obietnicą, którą zabrał jej Joseph Murphy: Nie rozpowszechniać żadnych szczegółów biograficznych o nim, które mogłyby zaciemnić jego prawdziwe obawy.Joseph Murphy urodził się w religijnej, wielkiej katolickiej rodzinie. Ojciec, który miał 99 lat i nadal uczył się francuskiego i gaelickiego w podeszłym wieku, był dyrektorem w małym miasteczku Derrynard na południu Irlandii, gdzie dorastał Joseph Murphy.

Czym jest Potęga podświadomości ?​

Nasza podświadomość jest sumą wszystkich wyobrażeń, wspomnień, wrażeń, motywów, postaw i gotowości do działania, które są w nas, ale które obecnie nie są aktywne. Wszystko, co jest aktywne w tej chwili, jesteśmy świadomi. Podświadomie wszystkie nieaktywne elementy naszej psychiki odgrywają w naszych codziennych działaniach i myśleniu.

Każda istota ludzka ma świadomość i podświadomość. Świadomość jest wszystkim, co świadomie postrzegamy w stanie świadomości-to znaczy, gdy jesteśmy przebudzeni. Oprócz świadomości, w naszej podświadomości znajduje się również wiele informacji. Podświadomość jest, że tak powiem, pod świadomością. Można to sobie również wyobrazić bardzo dobrze na podstawie modelu góry lodowej. Jest niewielka część (twoja świadomość) nad powierzchnią wody a większa i znaczniejsza część pod wodą (podświadomy umysł). Tak jest z każdym człowiekiem.

Jak działa Potęga podświadomości? Dlaczego podświadomość wpływa na nasze życie ?​

Podświadomość jest zawsze aktywna — nawet gdy śpisz lub śpisz w śpiączce. Odbiera wszystkie informacje, które słyszysz, wąchasz, mówisz, czujesz i widzisz. W ten sposób absorbuje WSZYSTKO, co kiedykolwiek świadomie lub nieświadomie postrzegaliście i obecnie to robicie.
Interesujące jest to, że twój podświadomy umysł działa z podświadomością. Wyobraź sobie, że zdjęcie jest jak program. Ten program został stworzony w twojej podświadomości, ponieważ coś doświadczyłeś w pewnym momencie. Wielkość i siła programu zależy od częstotliwości otrzymywania informacji „dostać” jeden z pięciu narządów zmysłów. Co więcej, chodzi o emocje, które przechowują dla tych informacji.

Prawo podświadomości jest uniwersalną i naturalną zasadą działania i reakcji, tj. Jej podświadomość realizuje wszystko, co świadomie zapamiętuje.
Emerson powiedział: „wszystkie moje myśli szybko zmieniają się w prawdziwą moc, która zadziała w moim życiu.”

Twoja podświadomość realizuje dwie idee, uczucia lub zawsze fantazjuje na temat dominującej. Dlatego całe twoje życie jest kontrolowane przez idee, uczucia, fantazje lub wewnętrzne obrazy, które dominują w twojej świadomości.

Po prostu musisz zmusić swoją podświadomość, by zaakceptowała pewien pomysł jako prawdziwy, wtedy bezbłędnie zrealizuje ten pomysł. Po prostu musisz wydać odpowiednie polecenie, a podświadomość będzie wiernie odtwarzać całą wyobrażoną przez ciebie wyobraźnię. I właśnie tutaj w grę wchodzą polskie subliminale


Tags

Joseph Murphy, Joseph Murphy - Potęga podświadomości, potega podswiadomosci, Potęga podświadomości, sila podswiadomosci


Możesz też polubić

Czy subliminals naprawdę działają?

Czy subliminals naprawdę działają?

Potęga podświadomości2

Potęga podświadomości2

Otrzymaj 3 subliminale gratis!

Wybierz swoją walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro