Kontrola i programowanie umysłu, słuchaj Subliminal aż do efektu!

Subliminale firmy Energiczna Wieczność z powodzeniem umożliwiły tysiącom ludzi dokonanie zmian w obszarach życia… które wcześniej uważano za niezmienne. To może wpływać na wygląd, finanse, miłość, zdrowie i wszystko inne, co należy do szczęśliwego życia.

Czy wiesz, dlaczego?

Dlaczego życie jednych mąci smutek, a życie innych rozświetla szczęście? Dlaczego jeden człowiek cieszy się bogactwem i szacunkiem, kiedy jego sąsiad żyje w nędzy i niedostatku?

Dlaczego jednego człowieka dręczyniepewność i lęk, kiedy inny, pełen wiary w siebie, spogląda ufnie w przyszłość? Dlaczego jeden człowiek posiada luksusową willę, gdy inny dokonuje żywota w dzielnicy nędzy?

Dlaczego jeden człowiek przeżywa pasmo sukcesów, kiedy inny stacza się coraz niżej? Dlaczego jeden mówca porywa masy, gdy inny nie znajduje u słuchaczy żadnego oddźwięku?

Dlaczego jeden dokonuje genialnych osiągnięć, kiedy inny w otępieniu oddaje się bezdusznemu zajęciu?

Dlaczego ktoś przetrwa nieuleczalną rzekomo chorobę, która dla innych oznacza śmierć?

Dlaczego tylu dobrych i bogobojnych ludzi zaznaje niewymownych cierpień psychicznych i fizycznych, kiedy inni, wyzuci z sumienia, cieszą się najlepszym zdrowiem i promiennymi sukcesami?

Dlaczego jakaś żona żyje w szczęśliwym stadle, kiedy jej siostra u boku męża doznaje tylko cierpień i rozczarowań? Dlaczego?

Odpowiedź na to i na wiele innych pytań tkwi w naturze i w działaniu podświadomości Nasze subliminale umożliwią tobie łatwiejsze kontrolowanie i programowanie umysłu, wszystkie Subliminale zawierają odpowiednio dobrane pozytywne sugestie.
Close Menu
×

Koszyk