15 października

Myśl pozytywnie

0  comments

Myśl pozytywnie: W ten sposób osiągniesz sukces!

Pozytywne myślenie wydaje się łatwe. Dlaczego więc w praktyce jest to często tak trudne? W zasadzie każdy może myśleć pozytywnie. Nie ma to nic wspólnego z znachorstwem, ale dramatycznie poprawia jakość życia. W ten sposób możesz nauczyć się myśleć pozytywnie!

Pierwszym krokiem do pozytywnego myślenia jest zaakceptowanie obecnej sytuacji. Zawsze będą rzeczy, na które można się zdenerwować. Oczekiwanie, że pewnego dnia nie będziesz miał żadnych problemów, jest utopią.

Pozytywne myślenie pomaga w każdej sytuacji

Problemy to wyzwania życiowe, które posuwają cię do przodu. Zdrowy optymizm pomoże ci poradzić sobie z tymi wyzwaniami najlepiej, jak potrafisz.

Rozpoznaj swoją sytuację i postaraj się odkryć w niej to, co pozytywne. Ta mała zmiana nastawienia zrobi wielką różnicę na dłuższą metę. Nauczysz się doceniać rzeczy w swoim życiu i być wdzięcznym.

Najlepiej zacznij codziennie zapisywać trzy pozytywne rzeczy, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy. Możesz to zrobić zaraz po wstaniu z łóżka lub przed pójściem spać.

W ciągu kilku dni zauważysz wzrost swojego szczęścia. Podstawowa akceptacja swojej sytuacji życiowej i związana z nią wdzięczność daje ci podstawę do pozytywnego myślenia.

My, ludzie, jesteśmy mistrzami w utknięciu na czymś. Przez większość czasu to negatywne problemy wydają się wszechobecne. Ale dzieje się tak tylko dlatego, że jesteśmy na nich stale skoncentrowani!

Wypróbuj to: Zawsze staraj się dostrzegać dobro.

To podejście może być na początku trudne do wdrożenia, ale bardzo ci pomoże.

Co jest dobre w twojej sytuacji? Jaki ukryty zysk może być w tej sytuacji? Czego ta sytuacja może cię nauczyć?

Wskazówka 1: Odłącz się od negatywnych ludzi

Ta wskazówka właściwie nie wymaga wyjaśnień. Negatywni ludzie zawsze będą cię ciągnąć w dół; mogą to być dawni przyjaciele, znajomi czy współpracownicy. To destrukcyjne myślenie z pewnością przeszkodzi ci w tym, co próbujesz zrobić.

Wskazówka 2: Ćwicz i dbaj o swoje ciało

Silny umysł potrzebuje silnego ciała. Aktywność fizyczna uwalnia serotoninę, czyli hormon szczęścia. Automatycznie poczujesz się lepiej. Poza tym wzrośnie twoja pewność siebie i poczujesz się lepiej w swoim ciele.

Zacznij powoli, a potem systematycznie się doskonal. Na początku spacer może wystarczyć, by oczyścić głowę.

Wskazówka 3: Unikaj negatywnych informacji

Głód, kryzysy finansowe, aberracje społeczne, nieudana polityka. Wiedza na ten temat może być interesująca, ale ogranicz jej przyjmowanie do minimum. Media kształtują ciebie i twoją świadomość.

Możesz nawet zacząć medytować i pozwolić swoim myślom na swobodę. Pozwoli ci to szybko uwolnić skumulowane emocje - twój umysł zrobi miejsce na coś nowego.

Co zrobić, jeśli nie potrafię wyjść ze swojego negatywizmu?

Jest oczywiste, że ten proces nie może działać z chwili na chwilę. Jesteśmy ludźmi, więc jesteśmy ofiarami naszych uwarunkowań. Jeśli w społeczeństwie nie ma świadomości takich kwestii, to dotknie to każdego.

Najszybszym sposobem na wyjście z negatywności jest usunięcie destrukcyjnych przekonań z umysłu podświadomego.

Stworzyłem na ten temat webinar zatytułowany "Formuła sukcesu dla twojej podświadomości".

Gorąco ci go polecam. Dowiesz się, jak kształtować swoją rzeczywistość tak, jak tego chcesz, i osiągniesz prawdziwy postęp dla siebie.


Tags


Możesz też polubić

Czy subliminals naprawdę działają?

Czy subliminals naprawdę działają?

Potęga podświadomości2

Potęga podświadomości2

Otrzymaj 3 subliminale gratis!

Wybierz swoją walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro