15 października

Potega swiadomosci

0  comments

potęga świadomości

potęga świadomości

W rekordowym czasie i bez najmniejszego wysiłku

Poznaj Subliminal!
UWAGA: Subliminal to muzyka, która zmienia twój stan psychiczny.Kiedy słuchasz Subliminal, przejmujesz kontrolę nad swoimi falami mózgowymi. 
Subliminal mogą dać ci delikatną mentalną falę.I mogą rozpalić burze za twoimi oczami.

Większość ludzi twierdzi, że są stosunkowo zrelaksowani

Ale są w błędzie. Większość wierzy również, że 6 godzin snu na dobę wystarcza, aby wypocząć. Albo, że jeden raz dziennie spacerek do supermarketu jest wystarczająco dużym wysiłkiem, a telewizja pomaga w zaśnięciu …Tak naprawdę ci ludzie przepełnieni są stresem. To widać, słychać i czuć. Ci ludzie ryzykują zdrowie i dobre samopoczucie.

Istnieją dwa rodzaje stresu:

Stres z powodu braku-i stres związany z obfitością. Brak oznacza: za mało… pieniądzy, Kontakt cielesny, partner, dzieci, przyjaciele, praca, zmysł, radość, rozrywka, ćwiczenia, światło, odpoczynek, ciepło… Obfitość oznacza zdecydowanie za dużo… cukier, zmartwienia, telewizja, hałas, kawa, alkohol, spotkania, reklama, elektronika, Facebook, piłka nożna … Stres sprawia, że jesteś chory, stary – i ostatecznie jest śmiertelny. Żyjesz w świecie, który wytwarza coraz większy stres.

Żyjemy w najbardziej niebezpiecznym świecie wszechczasów.

Nie, świat nie jest zły! Ale musimy być zawsze ostrożni. Nie wystarczy już po prostu nic nie robić. Jeśli stres jest już głęboko w tobie, musi wydostać się z ciała, umysłu i duszy. Pamiętaj: nigdy nie jest to byle jaki stress, który cię męczy: to zawsze jest twój stres. TY jesteś odpowiedzialny za niego. Subliminale


Tags

Potega swiadomosci, potęga świadomości


Możesz też polubić

Czy subliminals naprawdę działają?

Czy subliminals naprawdę działają?

Potęga podświadomości2

Potęga podświadomości2

Otrzymaj 3 subliminale gratis!

Wybierz swoją walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro