Prawo przyciągania

To samo przyciąga to samo!

To samo przyciąga to samo!Prawo przyciągania stało się znane i popularne dzięki bestsellerowi „The Secret“, ale jest ono obecne w historii człowieka o wiele dłużej.Prawo przyciągania jest uniwersalne i można je dostrzec w historii nawet kilka tysięcy lat temu. Według teorii przyciągania wszystko, co mamy w naszym umyśle przyciągamy do siebie jak magnes w sposób zarówno świadomy, jak i nieświadomy. Im silniejsza jest dana myśl czy przekonanie, tym silniej będziemy przyciągać sytuacje, zdarzenia czy ludzi, którzy odpowiadają tym przekonaniom.

Myśli mogą być zwielokrotniane i przybierające na sile, ponieważ są potencjałem energii i wzmacniają się nawzajem poprzez powtarzanie (podstawowa zasada Subliminal). Możemy więc samych siebie porównać z radiem, które odtwarza określone treści z pewną częstotliwością.
Treści te są wysyłane na zewnątrz a wszystko, co znajduje się na tej samej częstotliwości, jest przyciągane.Istnieje jednak pewne opóźnienie między czystą myślą a materializacją w rzeczywistości fizycznej. Dzięki temu możemy sobie uświadomić, jakie rzeczy przyciągamy do naszego życia.

Ciemna strona

Jednak największym czynnikiem zakłócającym są nieświadome myśli, które znajdują się głęboko w naszej podświadomości. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z ich obecności, a mają one potężny wpływ na nasze działanie, decyzje i przyciąganie określonych sytuacji.

Według bestsellera „The Secret” każdego dnia przez nasz umysł przelatuje nawet 60 tysięcy myśli, z których tylko niewielką część postrzegamy w sposób świadomy i jesteśmy w stanie je zidentyfikować. Pozostałe pozostają na poziomie podświadomości.

I tu pojawia się pytanie: Jaki jest cel kontrolowania 10% tych myśli i próby zamiany ich na pozytywne działanie, jeśli 90% tego, co dzieje się w naszym umyśle pozostaje niekontrolowane?

Odpowiedź jest prosta – trzeba zacząć ingerować w te pokłady myśli, do których na co dzień nie mamy dostępu. Aby zacząć kontrolować swoje życie, musimy zainterweniować bezpośrednio w podświadomości i właśnie tam dokonać zmian.

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Aby zmienić myślenie i zacząć przyciągać wyłącznie pozytywne myśli, sytuacje czy osoby, trzeba najpierw pozytywnie zmienić te myśli, których nie kontrolujemy.
W tym celu powstał nasz unikalny pakiet Prawo Przyciągania, dostępny na naszej stronie internetowej.
Przekaz, jaki zawiera nasze Prawo Przyciągania wzmacnia siłę pozytywnych myśli i osłabia wszystkie negatywne emocje i uczucia, które od lat są wdrukowane w naszą podświadomość. Przyspiesza także efekty na poziomie fizycznym.

Pakiet Prawo Przyciągania to:

  • Potęgowanie Twoich pozytywnych myśli
  • Efekty zmiany myślenia szybko pojawiają się na poziomie fizycznym
  • Unikanie destrukcyjnych przekonań
  • Intuicyjne postępowanie zgodne z prawem przyciągania
  • Przyciąganie harmonii w każdej dziedzinie życia
Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jeśli chcesz zapoznać się z unikalnym pakietem Prawo Przyciągania, znajdziesz go tutaj: Kliknij tutaj

Close Menu
×

Koszyk