14 października

Prawo przyciągania

0  comments

prawo przyciagania

Prawo przyciągania

To samo przyciąga to samo!

Prawo przyciągania stało się znane i popularne dzięki bestsellerowi „The Secret“, ale jest ono obecne w historii człowieka o wiele dłużej.Prawo przyciągania jest uniwersalne i można je dostrzec w historii nawet kilka tysięcy lat temu. Według teorii przyciągania wszystko, co mamy w naszym umyśle przyciągamy do siebie jak magnes w sposób zarówno świadomy, jak i nieświadomy. Im silniejsza jest dana myśl czy przekonanie, tym silniej będzie

Myśli mogą być zwielokrotniane i przybierające na sile, ponieważ są potencjałem energii i wzmacniają się nawzajem poprzez powtarzanie (podstawowa zasada Subliminal). Możemy więc samych siebie porównać z radiem, które odtwarza określone treści z pewną częstotliwością.

Treści te są wysyłane na zewnątrz a wszystko, co znajduje się na tej samej częstotliwości, jest przyciągane.Istnieje jednak pewne opóźnienie między czystą myślą a materializacją w rzeczywistości fizycznej. Dzięki temu możemy sobie uświadomić, jakie rzeczy przyciągamy do naszego życia.

Ciemna strona

Jednak największym czynnikiem zakłócającym są nieświadome myśli, które znajdują się głęboko w naszej podświadomości. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z ich obecności, a mają one potężny wpływ na nasze działanie, decyzje i przyciąganie określonych sytuacji.

Według bestsellera „The Secret” każdego dnia przez nasz umysł przelatuje nawet 60 tysięcy myśli, z których tylko niewielką część postrzegamy w sposób świadomy i jesteśmy w stanie je zidentyfikować. Pozostałe pozostają na poziomie podświadomości.

I tu pojawia się pytanie: Jaki jest cel kontrolowania 10% tych myśli i próby zamiany ich na pozytywne działanie, jeśli 90% tego, co dzieje się w naszym umyśle pozostaje niekontrolowane?

Odpowiedź jest prosta – trzeba zacząć ingerować w te pokłady myśli, do których na co dzień nie mamy dostępu. Aby zacząć kontrolować swoje życie, musimy zainterweniować bezpośrednio w podświadomości i właśnie tam dokonać zmian.

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Aby zmienić myślenie i zacząć przyciągać wyłącznie pozytywne myśli, sytuacje czy osoby, trzeba najpierw pozytywnie zmienić te myśli, których nie kontrolujemy.

W tym celu powstał nasz unikalny pakiet Prawo Przyciągania, dostępny na naszej stronie internetowej.

Przekaz, jaki zawiera nasze Prawo Przyciągania wzmacnia siłę pozytywnych myśli i osłabia wszystkie negatywne emocje i uczucia, które od lat są wdrukowane w naszą podświadomość. Przyspiesza także efekty na poziomie fizycznym.

Pakiet Prawo Przyciągania to:

  • Potęgowanie Twoich pozytywnych myśli
  • Efekty zmiany myślenia szybko pojawiają się na poziomie fizycznym
  • Unikanie destrukcyjnych przekonań
  • Intuicyjne postępowanie zgodne z prawem przyciągania
  • Przyciąganie harmonii w każdej dziedzinie życia

Jeśli chcesz zapoznać się z unikalnym pakietem Prawo Przyciągania, znajdziesz go tutaj: Kliknij tutaj


Tags

Prawo przyciągania, Prawo przyciagania


Możesz też polubić

Czy subliminals naprawdę działają?

Czy subliminals naprawdę działają?

Potęga podświadomości2

Potęga podświadomości2

Otrzymaj 3 subliminale gratis!

Wybierz swoją walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro