14 października

Programowanie podświadomości

0  comments

programowanie podświadomości

Najlepszego Odkrycie w dwudziestowiecznej psychologii dokonał William James w roku 1905. Stwierdził że możesz zmienić zewnętrzne aspekty swojego życia zmieniając wewnętrzną postawę swojego umysł. Jesteś tym kim jesteś dzięki temu co myślisz.


Cały Twój świat określony jest przez myślenie, jeśli chcesz go zmienić musisz zmienić sposób myślenia. Prawo odbicia mówi ze świat zewnętrzny jest odbiciem świata wewnętrznego. Jeśli chcesz zobaczyć co dzieje się na zewnątrz, zobacz co dzieje się w środku i odwrotnie.

Twoje związki, postawy, dochody, zdrowie, każdy element twojego życia odzwierciedla ciebie samego. Jeśli chcesz zmienić Świat zewnętrzny a więc własne odbicie musisz zmienić siebie. Prawo Przyciągania mówi, że przyciągasz do życia ludzi i okoliczności oraz pomysły i zasoby odpowiadające twoim głównym myślą.

Myślisz, chcesz i Widzisz

Myślisz o kimś i dzwoni telefon myślisz o czymś czego chcesz i Widzisz reklamy albo ktoś ci to daje zawsze przyciągasz do siebie pozytywnych lub negatywnych ludzi i okoliczności zgodnie z twoimi przeważającymi myślami, a zwłaszcza myślami przesyconymi emocjami.

Im Więcej emocji w myśli tym szybciej przeciągasz rzeczy. Prawo Koncentracji dowodzi, że to o czym cały czas myślisz wciąż rośnie i rozszerza się twoim życiu.

Dostajesz Tego coraz więcej, dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że kiedy o czymś ciągle myślisz coraz więcej zasobów w twojej podświadomości przeznaczonych jest na przyciąganie tego do twojego życia.

Na uwrażliwienie cię na ludzi i okoliczności, które pomaga myśli te zrealizować, przyciągasz do siebie wszystko o czym cały czas myślisz. Odkrycie, że możesz mieć to o czym Wciąż myślisz było dla mnie bardzo przełomowe.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy czegoś naprawdę bardzo chcesz i czy to dostaniesz. Przekonaj się, Czy możesz cały czas o tym myśleć a przy tym nie myśleć o wielu innych rzeczach, zwłaszcza o tych, które są sprzeczne z tym czego chcesz. Myślenie wizualizowanie i wyobrażanie sobie tej rzeczy.

Wszystkie zmiany zaczynają się od zmiany samo konceptu, od zmiany sposobu patrzenia na siebie i myślenia o sobie, o tym, jak bardzo siebie lubisz i jak dobrze się ze sobą czujesz. Istnieje w psychologi coś co nazywamy psychologią stawania się. Chodzi o to ze jesteś wstanie ciągłego rozwoju i ewolucji w kierunku zgodnym z twoimi myślami.

To tak jak by siedzieć w statku kosmicznym lecącym do odległej planety, nie zależnie od tego, jak daleko się ona znajduje, lecisz do niej. Kiedy oczyma wciąż myślisz nieustannie ewoluujesz w tym kierunku, właściwym lub niewłaściwym.

Jeśli twoje myśli są dobre pozytywne szczęśliwe podnoszące na duchu idziesz w takim właśnie kierunku. Jeśli są negatywne pełne gniewu, lęku przesuwasz się w kierunku tych emocji.

Zawsze jednak odbywa się w tobie proces ewolucji i podążania w tym kierunku zgodnie z głównymi myślami. Jest zwane prawo nazywane prawem nawyku, mówi ze wszystko co robisz, mówisz i mylisz jest wynikiem nawyku. Pasta do zębów, śniadanie, droga do pracy.

Odpowiedzi na pytanie, jak się masz. Każdy element twojego życia to wynik pewnego nawyku, 95% rzeczy robisz automatycznie. Wiemy ze jedną z zasad w drodze do sukcesu jest tworzenie dobrych nawyków. Dobre nawyki trudno wytworzyć, ale łatwo z nimi żyć a złe nawyki łatwo wytworzyć, ale życie z nimi jest ciężkie.

Teraz dobra wiadomość wszystkie nawyki są wyuczone nie urodziłeś się z żadnym z nich, oznacza to ze możesz nauczyć się nowych, możesz wypracować nawyki myślenia i działania, które uważasz za pożądane lub konieczne.

Jeśli chcesz wypracować nowy nawyk możesz się go nauczyć tak samo jak wszystkich innych w przeszłości. Możesz nauczyć się być bardziej kreatywny, zdrowszy, szczęśliwszy, kochającym, niezależnym finansowo, prowadzi nas to do prawa praktyki, które mówi to co nie ustannie nie praktykujesz staje się nowym nawykiem.

Innymi słowy, wszystkie nawyki wykształca się przez powtarzanie czynności przy czym nowe nawyki wykorzeniają starsze.Jeśli chcesz wypracować nowy nawyk możesz się go nauczyć tak samo jak wszystkich innych w przeszłości.

Możesz nauczyć się być bardziej kreatywny, zdrowszy, szczęśliwszy, kochającym, niezależnym finansowo, prowadzi nas to do prawa praktyki, które mówi to co nie ustannie nie praktykujesz staje się nowym nawykiem.

Innymi słowy, wszystkie nawyki wykształca się przez powtarzanie czynności przy czym nowe nawyki wykorzeniają starsze.

Proces ten to 4D tworzenia nowego nawyku

  • Pierwsze D to dążenie
  • Drugie D to decyzja Główna różnica między sukcesem a porażką w życiu polega w tym ze ludzie sukcesu podejmują decyzje ze ten sukces osiągną a pozostali nie.
  • Trzecie D to determinacja-oznacza to silną wole uparte dążenie na przód. I ostatnie dyscyplina-oznacza ona praktykowanie nowego nawyku myślenia i działania nawet, wtedy kiedy nie masz na to ochoty. Każdy może to robić, kiedy ma ochotę, natomiast prawdziwy rozwój i ewolucja mogą następować tylko wtedy gdy robisz to, wtedy gdy nie masz ochoty.

W psychologi jest znany proces rozwoju nowego nawyku, nie jest zbyt złożony, zaczyna się od wprowadzenia danych jak do komputera, nowych słów, obrazów, celów i ideałów osoby, którą chcesz się stać.

Druga sprawa podejmij działanie z nową nabytą wiedzą, zrób coś fizycznie, myśli bez działań są jałowe, zmiana pojawia się dopiero przy działaniu. Wciąż poprawiaj swoje działania, pamiętaj ze będziesz popełniał wiele błędów ale ostatecznym celem jest stanie się wspaniałym człowiekiem.

Cechą człowieka sukcesu nie jest to ze upada ale ze znów się podnosi. Wypełnij swoje pragnienia stosując słuchania Subliminal, słuchaj i myśl o pragnieniach i spraw, że lęki umrą z głodu. Jeśli nie myślisz o rzeczach których się boisz, bo jesteś zajęty myśleniem o pragnieniach, lęki umierają z powodu braku uwagi, rośnie to o czym myślisz i słuchasz.

Programowanie podświadomości – wybierz Subliminal

Wybierz odpowiedni do ciebie subliminal i cały czas go słuchaj, możesz rozpalić to w sobie jak ogień a wszelkie lęki znikną, jest to wspaniałe.

Pamiętaj ze w to co silnie wierzysz staje się rzeczywistością dlatego ze zawsze myślisz w sposób z tym zgodny. Subliminal to jedna z najskuteczniejszych technik programowania umysłu.

Im jesteś spokojniejszych, bardziej pewny siebie, pozytywny i zrelaksowany, tym szybciej osiągniesz cel, tym szybciej przeprogramujesz swój umysł. Sugestia jedna z wielkich sił z natury która wywiera na ciebie wpływ, kształtuje ona twoje myśli, uczucia i postawy, wpływa na ciebie wszystko co dociera do twojej podświadomości i świadomości. To, co widzisz, słyszysz, oglądasz, słuchasz wszystko, co dosięga do twojego umysłu wpływa na ciebie w dobry lub zły sposób.

Postanów wiec dzisiaj przejść na trzy tygodniową dietę pozytywnej postawy psychicznej. Przez 21 dni będziesz słuchał i mówił tylko o tym czego chcesz a nie o tym czego nie chcesz.

Dlaczego akurat 21 dni ?
A dlatego właśnie ze tyle potrzebuje kura, by wysiedzieć jajko.

21 dni cierpliwości i ciepła przez które kura nie wodzi żadnych rezultatów a potem w ostatnim dniu wykluwa się kurczątka. Jeśli kura o mózgu ziarna grochu może siedzieć na jajku przez trzy tygodnie, człowiek może poświecić tyle samo czasu na wypracowanie nowego nawyku.

Zwykle zajmuje to u ludzi od 14-21 dni. Musisz wiec postanowić słuchać, myśleć i mówić tylko o rzeczach których chcesz w życiu i o tym jaki chcesz być, a nie o tym jaki jesteś. Nie myśl nie mów nie rozmawiaj o niczym czego nie chcesz.

Kiedy w sposób systematyczny i świadomy przejmiesz kontrole nad swoim myśleniem wypracowując nowe pozytywne nawyki, przeprogramowując swój umysł na sukces, wszelkie ograniczenia znikną.


Tags

podświadomości, poteg podświadomości, programowanie podświadomości, sila podświadomości


Możesz też polubić

Czy subliminals naprawdę działają?

Czy subliminals naprawdę działają?

Potęga podświadomości2

Potęga podświadomości2

Otrzymaj 3 subliminale gratis!

Wybierz swoją walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro