Tak działają Subliminale

Czym są subliminale?

Jest to muzyka, w którą jest wkomponowana specjalna, unikalna ścieżka dźwiękowa przekazująca pozytywne sugestie. Poprzez tą technologie audio przesyłane są tysiące pozytywnych sugestii do podświadomości gdzie rozwijają one swój efekt.

Jak to działa?

W naszej podświadomości przechowywane są wszystkie nasze wspomnienia, uczucia i opinie. Wszystkie doświadczenia, które stworzyliśmy, wyłaniają wzorce, które wpływają na nas przez cały czas. Subliminale tworzone są na częstotliwościach dźwiękowych z podprogowymi sugestiami, które można wykorzystać do usunięcia negatywnych wzorców i przekonań oraz do przekazania pozytywnych myśli i odczuć, które następnie bezpośrednie wpływają na zmianę naszego myślenia. Na poziomie podświadomości można zmienić myślenie i postrzeganie siebie, co następnie przekłada się na zmiany na poziomie świadomym.
Jak zmienić swoje życie? Obejrzyj ten krótki Film, to zajmie tylko 5 minut twojego czasu.

Do czego mogę użyć Subliminal?

Subliminale firmy Energiczna Wieczność z powodzeniem umożliwiły tysiącom ludzi dokonanie zmian w obszarach życia … które wcześniej uważano za niezmienne. To może wpływać na wygląd, finanse, miłość, zdrowie i wszystko inne, co należy do szczęśliwego życia. W każdym obszarze podświadomość odgrywa wiodącą rolę, a tym samym oferuje ogromny potencjał do tworzenia prawdziwych sukcesów dzięki subliminali. Subliminale pomagają Ci osiągnąć następujące cele:
  1. Przeprogramuj ciało (przykłady: Wzrost włosów, regeneracja skóry, przyrost mięśni)
  2. Przełam szkodliwe nawyki (przykłady: Lenistwo, negatywne obsesje)
  3. Uzdrawienie traumy emocjonalnej (przykłady: Negatywne doświadczenia z dzieciństwa)r>
  4. Usuniecie wątpliwości i obaw (przykłady: Wątpliwości co do wyglądu, strach przed poderwaniem kobiety /mężczyzny)
  5. Oczyszczenie blokujących przekonan (Przykłady: „Nie jestem nic wart. Bogaci ludzie są oszustami.”)
  6. Usunąć nałogi i fobie (przykłady: Uzależnienie od nikotyny, uzależnienie od komputera)
  7. …i wiele więcej

Czy są historie sukcesu?

Przywiązujemy wielką wagę do praktycznego samo doświadczenia. Wszystkie subliminale były sprawdzane i testowane przez kilkanaście miesięcy. Tylko w ten sposób możemy zapewnić osiągnięcie najwyższej jakości. Ta praca się opłacała: W punkcie menu Testimonials znajdziesz wiele referencji od entuzjastycznych klientów. Ludzie, którzy pomyślnie przeprogramowali swoje ciała i umysły, aby osiągnąć niesamowite rezultaty. Ale najważniejszą rzeczą jest samodoswiadczenie. Przetestuj teraz Subliminale i poznaj moc swojej podświadomości!

Tak możesz zacząć swoją transformację

Przyszłość rozwoju osobowości

Prawdziwa zmiana zawsze przychodzi od wewnątrz. Po prostu zaprogramuj swoją podświadomość, aby odnieść sukces i doświadczyć prawdziwy postęp. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać pożądaną dziedzinę życia, a nasze programy audio wykonają resztę Jesteśmy zobowiązani do twojej samorealizacji

Korzystaj natychmiast i wszędzie

Postęp nigdy nie byt łatwiejszy. Zoptymalizuj swoją podświadomość wygodnie przy okazji! Wszystko, czego potrzebujesz, to urządzenie odtwarzające i od razu możesz rozpocząć swoją osobistą sesję Subliminal. Niezależnie od tego, czy jesz, czy czytasz lub podczas snu pozwól, aby towarzyszyły ci sugestie i całkowicie zmieniaj swoją rzeczywistość w petni automatycznie

Zoptymalizuj wszystkie obszary życia

Energiczna Wieczność ma na celu dać ci szczęśliwe życie.

Dlatego oferujemy ponad 20 pakietów Subliminalnych, które całkowicie zmienią i zaprogramują Twoje obszary życia. Stwórz życie w całkowitym dobrobycie, manifestuj głęboką miłość lub rozwijaj swoją osobowość. To tylko kilka przykładów szerokiego obszaru użycia Subliminal.
Close Menu
×

Koszyk